Rollup czy Xbaner?

folia owv
Folia okienna- gdzie i jak ją stosować?
Czerwiec 15, 2016
Kalendarz firmowy – całoroczna reklama
Lipiec 11, 2016
Show all

Rollup czy Xbaner?

Szukasz nowoczesnego materiału reklamowego, który będzie godnie prezentował Ciebie oraz Twoją firmę podczas targów, konferencji, spotkań promocyjnych lub wystaw? Do wyboru masz 2 najatrakcyjniejsze opcje : roll up lub x baner.

 

Czym różni się roll up od x baneru?

Roll up to system reklamowy w postaci aluminiowego stelaża, na którym zamocowana jest grafika wydrukowana na odpowiednim materiale. Jego konstrukcja jest bardzo lekka i łatwa w montażu. Po zakończonej prezentacji grafikę zwija się do podręcznej kasety a dołączona do niego torba transportowa na roll up pozwala na łatwe i wielokrotne przenoszenie.

 

rollup

 

 

X baner posiada stelaż w kształcie litery X, a każde z ramion wykonane jest z włókna zapewniającego dużą wytrzymałość i możliwość naciągania i wyginania baneru. Całość konstrukcji jest niezwykle lekka co ułatwia montaż, który trwa nie dłużej niż 2 minuty :) Warto jednak zaznaczyć, że konstrukcja jest bardziej podatna na silne podmuchy wiatru czy złamania wynikające z przegięcia, dlatego x banery najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach zamkniętych, np. halach targowych, wystawach, sklepach, galeriach handlowych.

xbaner

Typowym materiałem używanym do druku obu systemów jest Front light powlekany, który wykonany jest z tkaniny winylowej powlekanej PCV. Dzięki takiemu materiałowi brzegi nie wywijają się a grafika jest trwała.

 

 

Komentarze są wyłączone.