Banery reklamowe Bielsko-Biała

drukarnia banerów Bielsko-Biała

Realizacja: 1-2 dni Dostawa: 2-3 dni

Ceny dostawy od 24 zł*
Projekt 50-100 zł

*w zależności od wybranych wymiarów baneru, ceny mogą się różnić, np.

 • wysokość do 149 cm, ceny dostawy od 24 – 50 zł
 • wysokość 150+ cm, ceny dostawy od 50+ zł

Szukasz drukarni wielkoformatowej w Bielsku-Białej, w której całościowo zamówisz druk swoich projektów?

My jesteśmy ze Śląska, a ściśle z Czechowic-Dziedzic i dla nas to nie trudność, aby dowieźć do Ciebie wydrukowane banery.  Bielsko-Biała to miasto, które leży blisko nas. Obsługujemy Klientów z całej Polski, ale województwo śląskie jest nam przede wszystkim bliskie.

Współpracując z jedną czechowickich agencji reklamowych zajmiemy się kompleksowo obsługą drukarską i graficzną. Od opracowania projektów, druk banerów i dostawę. Terminy realizacji projektu to 1-2 dni robocze.

Cennik wydruku banerów reklamowych w Bielsku-Białej

DRUK SOLWENTOWY (baner wytrzyma ok. 2, 3 lata)

 • Baner frontlit laminowany 510/520 gr 30 zł netto /m2
 • Baner powlekany 610 gr laminowany 40 zł netto /m2
 • Baner odblaskowy 550 gr 70 zł netto /m2
 • Siatka Mesh (max 160cm – nie łączymy) 45 zł netto /m2

DRUK UV (baner wytrzyma ok. 6, 7 lat)

 • Baner powlekany 610 gr – 50 zł netto /m2

*Powyższy cennik banerów dotyczy ich wydruku, dostawa do Bielska-Białej i projekty graficzne są dodatkowo płatne.

  Wyrażam zgodę

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  DRUKARNIA Czechodruk

  Tel.:  (32) 450 74 16 E-mail: [email protected] Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-DziedziceBanery reklamowe Bielsko-Biała

  <img=”” class=”alignnone size-full wp-image-7275″ src=”https://www.czechodruk.pl/wp-content/uploads/2019/02/banery-reklamowe.png” alt=”banery reklamowe Bielsko-Biała” width=”100″ height=”100″></img=””>

  Czym się różnią tanie banery od droższych?

  Tani baner reklamowy od droższych oprócz ceny różni się materiałem i jakością wydruku. Zazwyczaj tańsze banery reklamowe drukowane są na najtańszych dostępnych materiałach, które nie gwarantują wytrzymałości na promienie UV i warunki atomsferyczne w czasie dłuższym niż kilka miesięcy.

  Tańsze opcje warto wybrać jedynie w przypadku krótko terminowych akcji marketingowych, np. kampanie wyborcze i wynajem nieruchomości. W naszej ofercie znajdują się tylko banery o zwiększonej wytrzymałości na promienie słoneczne. Dzięki druku banerów reklamowych, które mają świetny projekt graficzny i są odporne na warunki atmosferyczne, mamy pewność, że reklama będzie służyła Państwu przez długi okres.

  banery reklamowe Bielsko-Biała

  Co to jest baner reklamowy?

  Baner reklamowy to jedna z form reklamy najczęściej realizowana na płachcie tworzywa (np. siatka mesh). Zasadniczo w każdej sytuacji mogą zostać zrobione w jakimkolwiek jakiejkolwiek wysokości. Wydrukowaną grafikę zawiesza się na płotach, stelażach, ścianach budynków lub bilbordach. Wyśmienicie nadaje się do promocji na targach, konferencjach lub wewnątrz sklepu. Materiał jest sztywny i odporny na zmiany temperatur oraz przeróżne warunki atmosferyczne co pozwala utrzymać tą formę reklamy dłużej niż inne. Banery są zgrzewane na krawędziach i oczkowane średnio co 50 cm. dopełniającym walorem jest szansa zalaminowania baneru, dla jeszcze większej odporności. Jeśli jednak masz odmienną koncepcje na zastosowanie dla swojego banera możemy przekazać w Twoje ręce towar bez zgrzewania i oczkowania. Fakt, że można je ulokować w każdym miejscu daje firmie idealnie przybliżyć świadczone usługi lub uwidocznić produkty, dzięki czemu mogą one łatwiej i szybciej trafić do klientów.

  banery reklamowe Bielsko-Biała

  banery Bielsko-Biała

  Jak tworzyć banery reklamowe w Bielsku-Białej, które sprzedają?

  Każda agencja reklamowa wie, że jednym z lepszych środków przekazu informacji są banery, Bielsko-Biała to idealne miejsce, na tego typu reklamę. Banery, które tworzymy powinny wyróżniać się prostotą. Informacja nie powinna być agresywna, drażniąca lub nieprzyjemna dla odbiorców. Grafiki oraz treści muszą tworzyć spójną całość i być estetyczne. Musimy zachować odpowiednie proporcje, marginesy oraz przestrzenie. Ważne jest ułożenie naszego loga, bądź nazwy firmy, dzięki którym odbiorca będzie mógł dotrzeć na naszą propozycję. Jest to znak firmowy, który da możliwość identyfikacji firmy. Kolorystyka barw wykorzystywana na naszej stronie internetowej lub w innych wzorach reklamy powinna zostać w tej samej formie, aby móc zabłysnąć na tle konkurencji i nie zginąć w tłumie przez panujący chaos. Odnosi się to zarówno do kolorów, stosowanych czcionek, jak i kroju pisma. Adresat widząc baner koloru np. pomarańczowego wchodząc na strony internetowe w przeglądarce mieniące się w odcieniach czerni może uznać, że niestety trafił nie tam gdzie chciał i zacznie nowe poszukiwania lub zaniecha swoją myśl. Inaczej, gdy nasza strona będzie zaprojektowana w tej samej kolorystyce. Dobrze jeśli będzie zawierać te same hasła reklamowe wydrukowane na banerach. Dodatkowo stosując ciekawe zestawienie kolorów możemy zintensyfikować nasz przekaz. Projektując baner warto pomyśleć o haśle lub różnego rodzaju elementach, które wezwą naszego odbiorcę do działania. Musimy jasno pokazać co jest naszym celem. Po spełnieniu powyższych wytycznych można stwierdzić, że najważniejszym wytycznym będzie znalezienie odpowiedniego miejsca na przywieszenie naszego baneru. Duże znaczenie ma lokalizacja baneru, aby reklama, którą prezentuje przynosiła największe korzyści.

  Prosty projekt, minimalizm i estetyka

  Spójność graficzna/wizualna – logo, typografia, kolor

  Jasne wezwanie do działania – Call to Action (CTA)

  Odpowiednie miejsce

  baner Bielsko-Biała

  Jak powiesić banery reklamowe?

  W przypadku wieszania banerów na płotach, czy stelażach powinny wystarczyć zwykłe trytytki lub kawałek drutu, który możemy przełożyć przez oczko i następnie okręcić o nasz element. Przy większych formatach lub mocowaniu na ścianach budynków wymagane jest przygotowanie powierzchni (kołki, kotwy), przez które przewodzone są dalsze mocowania do banerów reklamowych.

  Druk banerów to nie wszystko!

  Mimo, że ,,banery reklamowe Bielsko-Biała” jest jednym z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce to – oprócz druku banerów możemy Państwu zaoferować także druk na innych tworzywach wykorzystywanych w reklamie. W naszej ofercie natrafią Państwo na możliwość zadrukowania folii monomerycznej, polimerycznej oraz OWV (One Way Vision), jak i również ulotki, wizytówki, teczki ofertowe, druku banerów odblaskowych oraz papier firmowy. Agencja reklamowa jest odpowiedzialna za projekty graficzne.

  Bielsko-Biała banery reklamowe

  Drukarnia Czechowice

  Kontakt

  Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice [email protected]

  Ostatnia aktualizacja