Banery reklamowe Bielsko-Biała

drukarnia banerów Bielsko-Biała

Realizacja: 1-2 dni Dostawa: 2-3 dni

Ceny dostawy od 24 zł*
Projekt 50-100 zł

*w zależności od wybranych wymiarów baneru, ceny mogą się różnić, np.

  • wysokość do 149 cm, ceny dostawy od 24 – 50 zł
  • wysokość 150+ cm, ceny dostawy od 50+ zł

Poszukujesz drukarni wielkoformatowej w Bielsku-Białej, w której kompleksowo zamówisz druk swoich projektów?

My jesteśmy ze Śląska, a precyzyjniej z Czechowic-Dziedzic i dla nas to nie problem, aby dowieźć do Ciebie wydrukowane banery.  Bielsko-Biała to miasto, które mieści się blisko nas. Obsługujemy Klientów z całej Polski, ale województwo śląskie jest nam w szczególności bliskie.

Współpracując z jedną czechowickich agencji reklamowych zajmiemy się całościowo obsługą drukarską i graficzną. Od zaaranżowania projektów, druk banerów i dostawę. Terminy realizacji projektu to 1-2 dni robocze.

Cennik wydruku banerów reklamowych w Bielsku-Białej

  • Baner frontlit laminowany 510/520 gr 30 zł netto /m2
  • Baner powlekany 610 gr laminowany 35 zł netto /m2
  • Baner odblaskowy 550 gr 70 zł netto /m2
  • Siatka Mesh

*Powyższy cennik banerów dotyczy ich wydruku, dostawa do Bielska-Białej jest dodatkowo płatna.

Wyrażam zgodę

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

DRUKARNIA Czechodruk

Tel.:  (32) 450 74 16 E-mail: [email protected] Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice

banery reklamowe Bielsko-Biała

Czym się różnią tanie banery od droższych?

Tani baner od droższych oprócz ceny różni się materiałem i jakością wydruku. Zwykle tanie banery reklamowe drukowane są z wykorzystaniem lakierów niewiadomego pochodzenia, które niestety nie dają gwarancji wytrzymałości na promienie UV w czasie dłuższym niż kilka miesięcy.

Tańsze opcje banerów można wybrać jedynie w przypadku krótko terminowych akcji reklamowych, np. banery wyborcze i sprzedaż nieruchomości. Nasza oferta zawiera tylko banery o zwiększonej wytrzymałości na promienie słoneczne.

banery reklamowe Bielsko-Biała

Co to jest baner reklamowy?

Baner reklamowy to jedna z form reklamy najczęściej wykonana na wycinku tworzywa (np. siatka mesh). Tak naprawdę w każdej sytuacji można je wykonać w dowolnym dowolnej wysokości. Wydrukowaną grafikę zawiesza się na płotach, stelażach, ścianach budynków lub bilbordach. Idealnie nadaje się do promocji na targach, konferencjach lub wewnątrz sklepu. Tworzywo jest sztywne i odporne na zmiany temperatur oraz przeróżne warunki atmosferyczne co pozwala utrzymać tą formę reklamy dłużej niż inne. Banery są zgrzewane na krawędziach i oczkowane średnio co 50 cm. Dodatkowym walorem jest perspektywa zalaminowania baneru, dla większej odporności. Jeśli masz inny zamysł na wykorzystanie swojego banera możemy oddać w Twoje ręce towar bez zgrzewania i oczkowania. Fakt, że można je ulokować w każdym miejscu pozwala firmie wspaniale przedstawić świadczone usługi lub pokazać produkty, dzięki czemu mogą one łatwiej i szybciej trafić do klientów.

banery reklamowe Bielsko-Biała

banery Bielsko-Biała

Jak tworzyć banery reklamowe w Bielsku-Białej, które sprzedają?

Jednym z lepszych środków przekazu informacji są banery, Bielsko-Biała to bardzo dobre miejsce, na tego typu reklamę. Banery, które projektujemy powinny charakteryzować się prostotą. Przekaz nie powinien być agresywny, drażniący lub nieprzyjemny dla adresatów. Grafiki oraz treści muszą tworzyć spójną całość i być estetyczne. Musimy utrzymać odpowiednie proporcje, marginesy oraz przestrzenie. Ważne jest umiejscowienie naszego loga, bądź nazwy firmy, dzięki którym adresat będzie mógł trafić na naszą ofertę. Jest to znak firmowy, który umożliwi w identyfikacji firmy. Kolorystyka barw wykorzystywana na stronie internetowej lub w innych stylach reklamy powinna przetrwać w tej samej formie, aby móc wykazać się na tle konkurencji i nie zginąć w tłumie przez panujący chaos. Dotyczy to zarówno kolorów, stosowanych czcionek, jak i kroju pisma. Odbiorca widząc baner koloru np. fioletowego strony internetowe w przeglądarce mieniące się w odcieniach zieleni może uznać, że niestety wszedł nie tam gdzie zamierzał i zacznie nowe poszukiwania lub porzuci swoją myśl. Inaczej, gdy nasza strona będzie skomponowana w tej samej kolorystyce. Korzystnie jeśli będzie zawierać te same hasła reklamowe wydrukowane na banerach. Dodatkowo stosując ciekawe zestawienie kolorów możemy nasilić nasz przekaz. Projektując baner warto pomyśleć o haśle lub różnego rodzaju elementach, które wezwą naszego odbiorcę do działania. Musimy jasno pokazać co jest naszym celem. Po spełnieniu powyższych wytycznych można rzec, że najważniejszym punktem będzie znalezienie odpowiedniego miejsca na powieszenie naszego baneru. Duże znaczenie ma lokalizacja baneru, aby reklama, którą prezentuje przynosiła najlepsze korzyści.

Prosty projekt, minimalizm i estetyka

Spójność graficzna/wizualna – logo, typografia, kolor

Jasne wezwanie do działania – Call to Action (CTA)

Odpowiednie miejsce

baner Bielsko-Biała

Jak powiesić banery reklamowe?

W przypadku rozwieszania banerów na płotach, czy stelażach powinny wystarczyć zwykłe trytytki lub kawałek drutu, który możemy przełożyć przez oczko i następnie okręcić o nasz element. Przy większych formatach lub montażu na ścianach budynków wymagane jest zaaranżowanie powierzchni (kołki, kotwy), przez które przewodzone są dalsze mocowania do banerów reklamowych.

Druk banerów to nie wszystko!

Oprócz druku banerów oferujemy również druk na innych tworzywach stosowanych w reklamie. W naszych propozycjach natrafią Państwo na możliwość zadrukowania folii monomerycznej, polimerycznej oraz OWV (One Way Vision), jak i również ulotki, wizytówki, teczki ofertowe oraz papier firmowy. Agencja reklamowa jest odpowiedzialna za projekty graficzne.

Bielsko-Biała banery reklamowe

Drukarnia Czechowice

Kontakt

Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice (32) 450 74 16 [email protected]

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl