Ulotki

Jak druk ulotki może pomóc firmie?

Będąc w posiadaniu firmy ważne jest, by potencjalny klient o niej wiedział. Dlaczego? Zapewne, gdy, zakładałeś firmę, choć raz pomyślałeś o zarobku, który przyniesie. Bez reklamy będzie ciężko. Sposobów na reklamę firmy jest dużo, w rankingu najlepszych sposobów uplasowała się ulotka. Tani koszt i łatwa możliwość roznoszenia tej formy reklamy, pozwala każdej firmie na promocję poprzez ulotki. Dzięki niewielkiemu kosztowi wyprodukowania i możliwości inwestycji w duże nakłady, można dotrzeć do bardzo dużej liczby potencjalnych klientów. Można się spotkać, że są starą formą reklamy. Z tego powodu oprócz najpopularniejszych formatów, wykonujemy indywidualne realizacje, które mogą zaskoczyć!

 • Większość naszych klientów decyduje się na papier kredowy, który jest “milszy” w dotyku. Dodatkowo ulotka wykonana na wspomnianym papierze wygląda bardziej na profesjonalną.
 • Drugą opcją jest ulotka wykonana metodą druku offsetowego. Niestety ich jakość jest gorsza od papieru kredowego. Często ulotki wydrukowane tą metodą, otrzymujemy na parkingach czy w sklepach — w formie zaproszenia do skorzystania z usługi.

Podsumowując, jaki druk wybrać?

Druk offsetowy — Jeśli zależy Ci na ogromnym rozprowadzeniu, małym kosztem, nie zwracając uwagi na jakość. Druk na papierze kredowym — Jeśli mają być choć trochę wyjątkowe. Dzięki temu druk jest wyższej jakości. Naszym klientom do wyboru dajemy 3 podstawowe gramatury tj. 170g, 250g i 350g. Tym więcej, tym papier będzie grubszy. Na życzenie każdy nakład możemy uszlachetnić folią mat. Która wyglądem i dotykiem sprawia wrażenie matu. Druk ulotki dzięki takiemu rozwiązaniu staje się bardziej wartościowy dla potencjalnego.

Pytania — druk, projekt ulotki? Napisz do nas!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Zapraszamy do skorzystania z usługi druku— drukujemy z pasją

  DRUKARNIA Czechodruk

  E-mail: [email protected] Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice

  ulotki {miasto}

  Projektowanie ulotek online | Dlaczego My?

  Poniżej przeczytasz, dlaczego 🙂

  • Każde zlecenie wykonujemy z należytą dokładnością a drukowaniem zajmują się doświadczone osoby.
  • Jesteśmy fachowcami w wykonywaniu zleceń na wszelkiego rodzaju papierze.
  • Wykonujemy druk dbając o każdy szczegół.
  • Oferujemy niskie ceny. Staramy się o to, aby cena była odpowiednia w stosunku do najwyższej jakości.

  Wykonujemy druk kilku rodzajów:

   • Ulotki wyborcze
   • Ulotki składane
  ulotka kuloodporni

  Druk i przygotowanie ulotki to jedno. Jako drukarnia potrafimy jeszcze więcej niż myślisz!

  Nasza drukarnia jest w stanie zaoferować druk na innych materiałach. W naszej ofercie znajdą Państwo druk na folii monomerycznej, polimerycznej oraz OWV (One Way Vision), jak i również drukujemy wielkoformatowo. Akcesoria i niezbędne rzeczy firmowe: odzież reklamowa, gadżety reklamowe, smycze reklamowe, ulotki, wizytówki, naklejki zaproszenia kalendarze firmowe, notesy, długopisy, torby, teczki ofertowe oraz papier firmowy. Wszystkie podejmowane przez nas zlecenia są wykonywane w zgranym zespole —druk przez osoby doświadczone. Natomiast agencja marketingowa jest odpowiedzialna za projektowanie online.

  Drukarnia Czechowice

  Kontakt

  Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice [email protected]

  Ostatnia aktualizacja


  Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl