Kubki z nadrukiem

nadruk kubków {miasto}

Po co mi kubki z nadrukiem?

Posiadanie firmy jest niezwykle odpowiedzialnym stanowiskiem – musisz dbać o swoich pracowników. Możesz sprawić swoim pracownikom chwilę przyjemności, lub żeby wspominali o wyjątkowej pracy i o tym jak dobrze wybrali. Jak? drobnym upominkiem. A może zbliża się specjalna okazja w firmie? Kubek z nadrukiem logo firmy lub innym wzorkiem to rzecz idealna w takich sytuacjach. Dodatkowo idealnie rozegrają rolę jako kubki reklamowe – można rzec, że działają jak osobista wizytówka szefa, którą każdy zobaczy.

Mówisz sobie, że taki kubek to nic wielkiego? Prawda, ale kubek z nadrukiem już tak, pracownicy docenią twój prezent. Taka mała rzecz będzie sprawiała radość i wzbudzała wiele emocji na czas nieokreślony*. Kubki reklamowe to jedne z najczęściej wybieranych produktów z naszej oferty. Wybierasz się na konferencje biznesową? Nie zapomnij zabrać notesu i długopisu, najlepiej z logo Twojej firmy.

*do momentu jego stłuczenia

Cennik kubków

 • Ceny rozpoczynają się od 11,00 zł netto za biały kubek o pojemności 330 ml i wysokości 95 mm.
 • Zależy Ci na czymś bardziej wyjątkowym, innym kolorze? Skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę na kubki reklamowe i nie tylko.

Zamówienia realizujemy od 10 sztuk

Wysyłka wynosi 20 zł netto

Siedziba firmy znajduje się na Śląsku – nie przeszkadza to jednak w realizacji zamówienia w obrębie całego kraju.

Masz wiele rzeczy do zrobienia? Daj nam wolną rękę – zajmiemy się wszystkim od zaaranżowania projektu, nadruku na kubek i dostawę.

Pytania? Napisz do nas!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Zapraszamy do skorzystania z usługi

  DRUKARNIA Czechodruk

  E-mail: [email protected] Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice

  magiczne kubki {miasto}

  Kubek – dlaczego nasz?

  • Wykonanie kubka jest ceramiczne o pojemności 330 ml (wysokość ok. 95 mm), zawiera atesty i nadaje się do kontaktu z żywnością.
  • Tylko i wyłącznie u nas klasa kubka AAA. Co to takiego? kubek jest nieskazitelnie biały oraz równiejszy – konkurencja takich nie posiada.
  • Nie masz w zwyczaju myć naczyń? Nasze kubki tego nie wymagają – nadają się do zmywarek.
  • Zdarza Ci się coś przygotowywać w mikrofali? Posiadamy kubki termiczne – są do tego przystosowane.
  • Nie bój się o nadruk i jego widoczność. Nie ma obawy o to, że po czasie nadruk zejdzie lub przestanie być widoczny. Nadruk jest trwały i niewyczuwalny w dotyku a ilość kolorów nie ma znaczenia, ponieważ drukujemy w kolorystyce CMYK – która daje nieograniczone możliwości.
  • Nadruki na kubkach są w tym wszystkim najważniejsze, chcesz aby tekst, grafika lub zdjęcia były na twoim kubku? Napisz czego potrzebujesz, wspólnie ustalimy najlepszy projekt.
  • Posiadasz własne materiały, które chcesz aby się znalazły na kubku? Nie mamy problemu z przyjmowaniem plików klientów.
  • Idealny jako prezent na każdą okazję, kubek z własnym nadrukiem jest szczególnie wyjątkowy a zamówienie dostaniesz w mgnieniu oka!

  kubki z nadrukiem

  Potrafimy więcej!

  Oprócz nadruku kubków, jako firma oferujemy także druk na innych materiałach. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zadrukowania folii monomerycznej, polimerowej oraz OWV (One Way Vision), jak i również wydruki wielkoformatowe. Akcesoria i niezbędne rzeczy firmowe: odzież reklamowa, gadżety reklamowe, folia OWV, ulotki, wizytówki, notesy, długopisy, torby, kalendarze, teczki ofertowe oraz papier firmowy, plakaty. Wszystkie podejmowane przez nas zlecenia są wykonywane w zgranym zespole. Agencja reklamowa jest odpowiedzialna za projekty graficzne.

  Drukarnia Czechowice

  Kontakt

  Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice [email protected]

  Ostatnia aktualizacja


  Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl