Banery reklamowe Lubin

drukarnia banerów Lubin

Realizacja: 1-2 dni Dostawa: 2-3 dni

Ceny dostawy od 24 zł*
Projekt 50-100 zł

*w zależności od wybranych wymiarów baneru, ceny mogą się różnić, np.

 • wysokość do 149 cm, ceny dostawy od 24 - 50 zł
 • wysokość 150+ cm, ceny dostawy od 50+ zł

Poszukujesz drukarni wielkoformatowej w Lubinie, w której kompleksowo zamówisz druk swoich pomysłów?

Pochodzimy ze Śląska, jednak dla nas to nie problem, aby przywieźć do Ciebie wydrukowane banery reklamowe. Lubin to miasto, które znajduje w naszym rejonie realizacji. Obsługujemy klientów z całej Polski.

Firma reklamowa, z którą współpracujemy zapewnia projekty graficzne. Od opracowania projektów, druk banerów i dostawę. Terminy realizacji projektu to 1-2 dni robocze.

Cennik wydruku banerów reklamowych w Lubinie

DRUK SOLWENTOWY (baner wytrzyma 2, 3 lata)

 • Baner frontlit laminowany 510/520 gr 30 zł netto /m2
 • Baner powlekany 610 gr laminowany 40 zł netto /m2
 • Baner odblaskowy 550 gr 70 zł netto /m2
 • Siatka Mesh (max 160cm - nie łączymy) 45 zł netto /m2

DRUK UV (baner wytrzyma 6,7 lat)

 • Baner powlekany 610 gr - 50 zł netto /m2

*Powyższy cennik banerów dotyczy ich wydruku, projekty graficzne oraz dostawa do Lubina jest dodatkowo płatna.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Zapraszamy do współpracy

  DRUKARNIA Czechodruk

  E-mail: [email protected] Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-DziedziceBanery reklamowe Lubin

  druk banerów reklamowych Lubin

  Czym się różnią tanie banery od droższych?

  Tani baner od droższych opcji cenowych różni się materiałem i jakością druku. Zwykle tańsze banery reklamowe drukowane są z wykorzystaniem lakierów niewiadomego pochodzenia, które nie gwarantują wytrzymałości na promienie słoneczne w okresie dłuższym niż kilka miesięcy.

  Tańsze wersje warto wybrać jedynie w przypadku krótkich działań marketingowych, np. kampanie wyborcze i wynajem nieruchomości. Nasza oferta zawiera tylko banery o najlepszej jakości oraz zwiększonej wytrzymałości na promienie słoneczne i warunki atmosferyczne.

  banery Lubin

  Co to jest baner reklamowy?

  Baner reklamowy to forma reklamy najczęściej wykonana na kawałku materiału (np. siatka mesh). Praktycznie w każdej sytuacji można je wyprodukować w dowolnym formacie i druku np. druk wielkoformatowy. Wydrukowana grafika zostaje umieszczona na płotach, stelażach, ścianach budynków lub bilbordach. Świetnie przydaje się do promocji na targach, konferencjach lub wewnątrz sklepu. Tworzywo jest sztywne i odporne na zmiany temperatur oraz różnego rodzaju warunki atmosferyczne co pozwala zachować tą formę reklamy dłużej niż inne. Banery rekalmowe są zgrzewane na krawędziach i oczkowane średnio co 50 cm. Uzupełniającą zaletą jest szansa zalaminowania baneru, dla jeszcze większej odporności. Jeśli jednak masz inny pomysł na wykorzystanie swojego banera możemy oddać w Twoje ręce towar bez zgrzewania i oczkowania. Fakt, że można je zawiesić prawie w każdym miejscu pozwala firmie świetnie przybliżyć świadczone usługi lub przedstawić produkty, dzięki czemu mogą one łatwiej i szybciej trafić do użytkowników. Szczególną uwagę przyciąga zawieszony obok drogi baner odblaskowy, który zwróci uwagę podróżujących kierowców. Taki baner jest odporny na warunki atmosferyczne, a współpracująca z nami agencja reklamowa stworzy projekty graficzne na najwyższym poziomie!

  reklama banerowa Lubin

  banery Lubin

  Jak tworzyć banery reklamowe w Lubinie, które sprzedają?

  Jednym z lepszych środków przekazu informacji są banery, Lubin to idealne miejsce, na tego typu reklamę. Banery, które tworzymy powinny cechować się prostotą. Informacja nie powinna być agresywna, drażniąca lub nieprzyjemna dla odbiorców. Grafika oraz treści muszą stanowić spójną całość i być estetyczne. Musimy zachować odpowiednie proporcje, marginesy oraz przestrzenie. Ważne jest rozmieszczenie naszego loga, bądź nazwy firmy, dzięki którym klient będzie mógł trafić na naszą propozycję. Jest to znak firmowy, który pozwoli w identyfikacji firmy. Kolorystyka używana na stronie internetowej lub w innych formach reklamy powinna zostać w tej samej formie, aby móc zabłysnąć na tle konkurencji i nie zginąć w tłumie przez panujący chaos. Dotyczy to zarówno kolorów, stosowanych czcionek, jak i kroju pisma. Odbiorca widząc baner koloru np. fioletowego wchodząc na strony internetowe w przeglądarce mieniące się w kolorach turkusu może pomyśleć, że niestety wszedł nie tam gdzie zamierzał i rozpocznie nowe poszukiwania lub porzuci swoją myśl. Przeciwnie, gdy nasza strona będzie zaprojektowana w tej samej kolorystyce. Najlepiej jeśli będzie zawierać te same hasła sprzedażowe umieszczone na banerach. Dodatkowo stosując ciekawe zestawienie kolorów możemy wzmocnić nasz przekaz. Projektując baner warto pomyśleć o haśle lub różnego rodzaju elementach, które wezwą naszego potencjalnego klienta do działania. Musimy jasno przekazać co jest naszym celem. Po zrealizowaniu powyższych wytycznych można rzec, że najważniejszym wytycznym będzie znalezienie odpowiedniego miejsca na przywieszenie naszego baneru. Duże znaczenie ma lokalizacja baneru, aby reklama, którą prezentuje przynosiła najlepsze korzyści.

  Prosty projekt, minimalizm i estetyka

  Spójność graficzna/wizualna - logo, typografia, kolor

  Jasne wezwanie do działania - Call to Action (CTA)

  Odpowiednie miejsce

  tanie banery Lubin

  Jak powiesić banery reklamowe?

  W przypadku montażu banerów na płotach, czy stelażach wystarczą zwykłe trytytki lub kawałek drutu, który możemy przełożyć przez oczko i następnie owinąć nasz element. Przy większych rozmiarach lub mocowaniu na ścianach budynków wymagane jest przygotowanie powierzchni (kołki, kotwy), przez które kierowane są dalsze mocowania do banerów reklamowych.

  Druk banerów to nie wszystko!

  Oprócz druku banerów jako firma możemy Państwu zaoferować również druk na innych tworzywach używanych w reklamie. W naszej ofercie natrafią Państwo na możliwość zadrukowania folii monomerycznej, polimerycznej oraz OWV (One Way Vision), jak i również druk wielkoformatowy, odzież reklamowa, gadżety reklamowe, ulotki, wizytówki, teczki ofertowe oraz papier firmowy. Agencja reklamowa jest odpowiedzialna za projekty graficzne.

  Lubin banery reklamowe

  Drukarnia Czechowice

  Kontakt

  Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice [email protected]

  Ostatnia aktualizacja


  Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl