Banery reklamowe Pszczyna

drukarnia banerów Pszczyna

Szukasz drukarni wielkoformatowej w Pszczynie, w której całościowo zlecisz druk swoich pomysłów?

Wywodzimy się ze Śląska, a precyzyjniej z Czechowic-Dziedzic i dla nas to nie kłopot, aby dostarczyć do Ciebie wydrukowane banery.  Pszczyna to miasto, które leży blisko nas. Obsługujemy Klientów z całej Polski, ale województwo śląskie jest nam w szczególności bliskie.

Współpracując z czechowicką agencją reklamową zajmiemy się kompleksowo obsługą drukarską i graficzną. Od przygotowania projektu, następnie druku, aż po dostawę. Czas oczekiwania na projekt to 1-2 dni robocze.

Cennik wydruku banerów reklamowych w Pszczynie

  • Baner frontlit laminowany 510/520 gr 30 zł netto /m2
  • Baner powlekany 610 gr laminowany 35 zł netto /m2
  • Baner odblaskowy 550 gr 70 zł netto /m2
  • Siatka Mesh

*Podane ceny dotyczą wydruku banerów, dostawa do Pszczyny jest dodatkowo płatna.

banery reklamowe Pszczyna

Co to jest baner reklamowy?

Baner reklamowy to jedna z form reklamy najczęściej realizowana na płachcie tworzywa. Tak naprawdę w każdej sytuacji mogą zostać zrobione w dowolnym jakiejkolwiek wysokości. Wydrukowaną grafikę zawiesza się na płotach, stelażach, ścianach budynków lub bilbordach. Doskonale nadaje się do promocji na targach, konferencjach lub wewnątrz sklepu. Materiał jest sztywny i wytrzymały na zmiany temperatur oraz zróżnicowane warunki atmosferyczne co pozwala zachować tą formę reklamy dłużej niż inne. Banery są zgrzewane na krawędziach i oczkowane średnio co 50 cm. Dodatkową zaletą jest ewentualność zalaminowania baneru, dla jeszcze większej odporności. Jeśli jednak masz odmienną koncepcje na wykorzystanie swojego banera możemy dostarczyć w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania. Fakt, że można je umieścić w każdym miejscu umożliwia firmie świetnie zaprezentować świadczone usługi lub uwidocznić produkty, dzięki czemu mogą one łatwiej i szybciej trafić do odbiorców.

banery reklamowe Pszczyna

banery Pszczyna

Jak tworzyć banery reklamowe w Pszczynie, które sprzedają?

Banery, które projektujemy powinny charakteryzować się prostotą. Przekaz nie powinien być agresywny, drażniący lub nieprzyjemny dla odbiorców. Grafiki oraz treści muszą stanowić spójną całość i być estetyczne. Musimy utrzymać odpowiednie proporcje, marginesy oraz przestrzenie. Ważne jest ułożenie naszego loga, bądź nazwy firmy, dzięki którym klient będzie mógł trafić na naszą ofertę. Jest to znak firmowy, który pozwoli w identyfikacji firmy. Kolorystyka używana na stronie internetowej lub w innych wzorach reklamy powinna przetrwać w tym samym stylu, aby móc zabłysnąć na tle konkurencji i nie zawieruszyć się w tłumie przez panujący chaos. Tyczy się to zarówno kolorów, stosowanych czcionek, jak i kroju pisma. Klient widząc baner koloru np. pomarańczowego wchodząc na stronę internetową w przeglądarce mieniącą się w odcieniach czerni może uznać, że niestety trafił nie tam gdzie chciał i rozpocznie nowe poszukiwania lub porzuci swoją myśl. Odmiennie, gdy nasza strona internetowa będzie stworzona w tej samej kolorystyce. Korzystnie jeśli będzie uwzględniać te same hasła promocyjne rozmieszczone na banerach. Dodatkowo stosując ciekawe zestawienie kolorów możemy zintensyfikować nasz przekaz. Wykonując baner warto pomyśleć o haśle lub różnego rodzaju elementach, które wezwą naszego adresata do działania. Musimy jasno pokazać co jest naszym celem. Po wykonaniu powyższych wytycznych można powiedzieć, że najważniejszym punktem będzie zlokalizowanie odpowiedniego miejsca na zawieszenie naszego baneru. Bardzo duże znaczenie ma lokalizacja reklamowanej treści.

Prostota, minimalizm i estetyka

Spójność graficzna/wizualna – logo, typografia, kolor

Jasne wezwanie do działania – Call to Action (CTA)

Odpowiednie miejsce

baner Pszczyna

Jak powiesić baner?

W przypadku rozwieszania banerów na płotach, czy stelażach wystarczą zwykłe trytytki lub kawałek drutu, który możemy przełożyć przez oczko i następnie owinąć nasz element. Przy większych rozmiarach lub montażu na ścianach budynków wymagane jest przygotowanie powierzchni (kołki, kotwy), przez które prowadzone są dalsze mocowania do banerów reklamowych.

Druk banerów to nie wszystko!

Oprócz druku banerów oferujemy również druk na innych materiałach wykorzystywanych w reklamie. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zadrukowania folii monomerycznej, polimerycznej oraz OWV (One Way Vision), jak i również ulotki, wizytówki, teczki ofertowe oraz papier firmowy

Pszczyna banery reklamowe

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.


DRUKARNIA Czechodruk

Tel.:  (32) 450 74 16 E-mail: info@czechodruk.pl Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice