Kalendarze trójdzielne Wrocław

kalendarze trójdzielne Wrocław

Po co mi kalendarz trójdzielny — firmowy?

Posiadanie firmy jest niezwykle odpowiedzialnym stanowiskiem - musisz dbać o swoich pracowników. Wrocław to bardzo ważne miejsce — zadbaj o to, aby już nigdy o niczym nie zapomnieli. Jak? prezentem w postaci kalendarza firmowego. Może zbliża się specjalna okazja w firmie? - kalendarze z logo firmy lub reklamą z pewnością zdają swoje zadanie. Weź pod uwagę, że kalendarze można rozdać pracownikom jako prezent, który mogą zabrać do domu. Jeśli zostanie umieszczony w odpowiednim położeniu, istnieje duża szansa, że osoby odwiedzające dany dom zobaczą reklamę i podświadomie zapamięta twoją markę. Poza tym, Wrocław to odpowiednie miejsce na kalendarze tego typu.

Przykładowy cennik kalendarzy w Wrocławiu

Kalendarze trójdzielne - wariant Economy, kalendarze podzielone na trzy miesiące.

 • Economy 320x730mm - 1000szt - 6583zł netto*

Kalendarze trójdzielne - wariant PLUS, kalendarze posiadające kaszerowaną (wypukłą) główkę.W porównaniu do wariantu Economy, możemy wykonać druk, gdzie kalendarze z wariantem PLUS, posiadają grafikę, która nachodzi na większy obszar.

 • Plus 320x810mm 50szt - 878zł netto*

*ceny kalendarzy aktualne na dzień 31.07.2019

Powyższe ceny uwzględniają wykonanie i druk kalendarzy. Projekt graficzny kalendarzy oraz dostawa do Wrocławia jest liczona dodatkowo. W celu dokładnej wyceny kalendarzy prosimy o kontakt.

 

Pytania dotyczące kalendarzy? Napisz do nas!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Zapraszamy do skorzystania z usługi

  DRUKARNIA Czechodruk

  Tel.:  (32) 450 74 16 E-mail: [email protected] Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-DziedziceKalendarze trójdzielne Wrocław

  kalendarze Wrocław

  Dlaczego wybrać kalendarze firmowe własnie od Nas?

  Poniżej przeczytasz, dlaczego my :):

  • Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą dokładnością a druk kalendarzy jedynie pod okiem doświadczonych osób.
  • Jesteśmy zaprawieni w wykonywaniu kalendarzy wszelkiego rodzaju.
  • Wykonujemy kalendarze z produktów najwyższej jakości, dbając o najdrobniejszy szczegół. 
  • Oferujemy niskie ceny. Staramy się o to, aby ceny kalendarzy odpowiadały w stosunku do najwyższej jakości.

  Kalendarze trójdzielne - bywają mało popularne, ale są niezwykle użyteczne, które używa się głównie w miejscach pracy — jak np. biura, hale czy magazyny. Kalendarze trójdzielne są widoczne i czytelne z większe odległości oraz posiadają wystarczająco dużo miejsca na reklamę firmy. Z tego powodu są często wybierane. Cechą charakterystyczną, która wyróżnia kalendarze trójdzielne, jest rozbicie na trzy kalendaria, które przedstawiają różne miesiące. Na środku znajdziemy aktualny miesiąc, wyżej znajdziemy poprzedni miesiąc, natomiast poniżej środkowego następny. W momencie skończenia danego miesiąca wyrywamy kartki z kalendarium (czyli trzy miesiące na raz). Standardowo na samej górze miejsce na grafikę lub reklamę. Na kalendarium znajdziemy prostokątny, plastikowy pasek z czerwonym okienkiem do zaznaczania dni — lub jak kto woli, można użyć flamastra, pisaka czy też długopisu. Takie kalendarze to wyjątkowa i skuteczna forma reklamy.
  Nie ukrywajmy, cały rok na kaszerowanej (wypukłej) lub płaskiej główce prezentuje wybraną grafikę kojarzącą się z firmą lub po prostu logo - druk, który będzie zdobił kalendarze, może być dowolny. Jest to coś, czego właśnie potrzebujesz. Wymiar 320 x 810 mm, kalendarium pozwala na ukazanie 3 miesięcy na raz, dzięki czemu zaplanować możemy wiele wydarzeń "Nagłówek" kalendarza trójdzielnego może być matowy, połyskujący, soft touch, dodatkowo możemy połączyć to z wybiórczym lakierem UV.
  Na przykład: Trójdzielne kalendarze Economy w formacie 320×730 mm. Główka i podkład kalendarza jest jedną całością, a w odróżnieniu od trójdzielnego – 3 miesiące mamy na jednej kartce, w tym kalendarzu nie dzielimy na trzy części, nie ma możliwości odrywania.
  Oferujemy kalendarze najwyższej jakości i jego druk wszelkiego rodzaju, od małych — biurkowych, aż po duże — ścienne

   • Kalendarze na lodówkę (magnetyczne)
   • Kalendarze plakatowe
   • Kalendarze spiralowane
   • Kalendarze jednodzielne
   • Kalendarze książkowe
   • Kalendarze w stylu piramidki
   • Kalendarze biurkowe
   • Kalendarze listkowe

  Druk i przygotowanie kalendarzy to jedno. W Wrocławiu potrafimy jeszcze więcej niż myślisz!

  Nasza firma oprócz wykonania kalendarzy jest w stanie zaoferować druk na innych materiałach. W naszej ofercie znajdą Państwo druk na folii monomerycznej, polimerycznej oraz OWV (One Way Vision), jak i również wydruki wielkoformatowe. Akcesoria i niezbędne rzeczy firmowe: odzież reklamowa, gadżety reklamowe, smycze reklamowe, ulotki, wizytówki, notesy, długopisy, torby, teczki ofertowe oraz papier firmowy. Wszystkie podejmowane przez nas zlecenia są wykonywane w zgranym zespole - druk przez osoby doświadczone. Agencja reklamowa jest odpowiedzialna za projekty graficzne.

  kalendarze Wrocław | druk

  Powiązane strony:

  Drukarnia Czechowice

  Kontakt

  Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice [email protected]

  Ostatnia aktualizacja


  Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl