Kubki z nadrukiem Bielsko-Biała

nadruk kubków Bielsko-Biała

Po co mi taki kubek?

Będąc w posiadaniu firmy jest niezwykle odpowiedzialnym stanowiskiem – musisz dbać o swoich pracowników. Możesz sprawić swojej ekipie chwilę radości, lub żeby pamiętali o jedynej takiej pracy i o tym jak dobrze trafili. Jak? drobnym prezentem. A może zbliża się specjalna okazja w firmie? – Kubek z nadrukiem logo firmy lub innym wzorkiem to rzecz idealna w takich sytuacjach. Dodatkowo idealnie rozegrają rolę jako kubki reklamowe – można powiedzieć, że działają jak osobista wizytówka szefa, którą każdy zobaczy.

Mówisz sobie, że taki kubek to nic wielkiego? Prawda, ale kubek z nadrukiem już tak, pracownicy docenią twój upominek. Taka mała rzecz będzie sprawiała radość i wzbudzała wspomnienia na czas nieokreślony*. Kubki reklamowe to jedne z najczęściej wybieranych produktów z naszej oferty. Wybierasz się na konferencje biznesową? Nie zapomnij zabrać swoich wizytówek i notesu, najlepiej z logo Twojej firmy.

*do momentu jego stłuczenia

Cennik kubków w Bielsku-Białej

 • Ceny rozpoczynają się od 10 zł netto za biały kubek o pojemności 330 ml i wysokości 95 mm.
 • Zależy Ci na czymś bardziej wyjątkowym – innym kształcie lub kolorze? Skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę na kubki lub inne gażdety reklamowe.

Zamówienia są realizowane jedynie w przypadku zamówień więcej niż 10 sztuk. Wysyłka do Bielska-Białej to 20 zł netto. Oferujemy możliwość odbioru osobistego lub dedykowany transport przez naszego pracownika.

Siedziba firmy znajduje się na Śląsku — dokładnie to w Czechowicach. Goni cię czas? Daj nam wolną rękę – zajmiemy się wszystkim od zaaranżowania projektu, nadruku na kubek i dostawę.

kubki z nadrukiem

Pytania? Napisz do nas!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Zapraszamy do skorzystania z usługi

  DRUKARNIA Czechodruk

  Tel.:  (32) 450 74 16 E-mail: [email protected] Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice

  magiczne kubki Bielsko-Biała

  Kubek – dlaczego my?

  • Wykonanie kubka jest ceramiczne o pojemności 330 ml (wysokość ok. 95 mm), zawiera atesty i nadaje się do kontaktu z żywnością.
  • Tylko i wyłącznie u nas klasa kubka AAA. Co to daje? kubek jest bielszy oraz równiejszy – konkurencja takich nie posiada.
  • Nie lubisz lub nie myjesz naczyń ręcznie? Nasze kubki tego nie wymagają – nadają się do zmywarek.
  • Zdarza Ci się coś przygotowywać w mikrofali? Posiadamy kubki termiczne – są do tego przystosowane.
  • Nie ma obawy o to, że po czasie nadruk zejdzie lub przestanie być widoczny. Nadruk jest trwały i niewyczuwalny w dotyku a ilość kolorów nie ma znaczenia ponieważ drukujemy w kolorystyce drukarskiej – która daje nieograniczone możliwości.
  • Nadruki na kubkach są w tym wszystkim najważniejsze, chcesz aby tekst, grafika lub zdjęcia były na twoim kubku? Napisz czego potrzebujesz, wspólnie ustalimy najlepszy projekt.
  • Posiadasz własne materiały, które chcesz aby się znalazły na kubku? Nie mamy problemu z przyjmowaniem plików klientów.
  • Idealny jako prezent na każdą okazję, kubek z własnym nadrukiem jest szczególnie wyjątkowy a zamówienie dostaniesz w mgnieniu oka!

  W Bielsku-Białej potrafimy więcej!

  Oprócz nadruku kubków jako firma oferujemy także druk na innych materiałach. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zadrukowania folii monomerycznej, polimerycznej oraz OWV (One Way Vision), jak i również wydruki wielkoformatowe. Akcesoria i niezbędne rzeczy firmowe: plakaty, gadżety reklamowe, ulotki, wizytówki, notesy, długopisy, torby, kalendarze, teczki ofertowe oraz papier firmowy. Wszystkie podejmowane przez nas zlecenia są wykonywane w zgranym zespole. Agencja reklamowa jest odpowiedzialna za projekty graficzne.

  Bielsko-Biała kubki z nadrukiem

  Powiązane strony:

  Drukarnia Czechowice

  Kontakt

  Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice [email protected]

  Ostatnia aktualizacja


  Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl