Banery reklamowe Warszawa

drukarnia banerów Warszawa

Realizacja: 1-2 dni
Dostawa: 2-3 dni
Ceny dostawy od 25,00 zł netto
Projekt 50,00 zł netto (napisy na jednolitym tle) -150,00 zł (zaawansowany projekt graficzny)

 

Poszukujesz drukarni w Warszawie, w której całościowo zamówisz druk swoich pomysłów?

My jesteśmy ze Śląska, a dokładniej z Czechowic-Dziedzic i dla nas to nie trudność, aby dostarczyć do Ciebie wydrukowane banery reklamowe. Jeżeli jesteś z okolic, to również powiesimy baner. Warszawa to miasto, które leży blisko nas. Obsługujemy Klientów z całej Polski, ale województwo śląskie jest nam w szczególności bliskie. Banery reklamowe to nasza specjalność!

Współpracując z jedną czechowickich agencji reklamowych, zajmiemy się całościowo obsługą drukarską i graficzną. Od opracowania projektów, druk banerów i dostawę. Terminy realizacji projektu to 1-2 dni robocze.

Cennik wydruku banerów reklamowych w Warszawie

DRUK SOLWENTOWY (baner wytrzyma ok. 2, 3 lata)

 • Baner frontlit laminowany 510/520 gr 30 zł netto /m2
 • Baner powlekany 610 gr laminowany 40 zł netto /m2
 • Baner odblaskowy 550 gr 90 zł netto /m2
 • Siatka Mesh (max 160cm - nie łączymy) 45 zł netto /m2

DRUK UV (baner wytrzyma ok. 6, 7 lat)

 • Baner powlekany 610 gr – 50 zł netto /m2

*Powyższy cennik banerów dotyczy ich wydruku, dostawa do Warszawy i projekty graficzne są dodatkowo płatne. Podane ceny są zależne od rodzaju zamówienia.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Banery reklamowe Warszawa - Czechodruk

  E-mail: [email protected] Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-DziedziceBanery reklamowe Warszawa

  Czym się różnią tanie banery od droższych?

  Oferujemy druk banerów oraz projekt graficzny w różnych przedziałach cenowych. Tani baner reklamowy od droższych opcji cenowych różni się materiałem i jakością wydruku. Zwykle tanie banery reklamowe drukowane są z wykorzystaniem lakierów niewiadomego pochodzenia, które niestety nie dają gwarancji wytrzymałości na promienie UV w okresie dłuższym niż kilka miesięcy.

  Tańsze opcje banerów powinniśmy wybierać głównie w przypadku krótkich działań reklamowych, np. banery wyborcze i sprzedaż nieruchomości. W większości przypadków standardowe banery są wystarczającym rozwiązaniem. Nasza oferta zawiera tylko banery o najlepszej jakości oraz zwiększonej wytrzymałości na promienie słoneczne i czynniki pogodowe.

  banery Warszawa

  Co to jest baner reklamowy?

  Baner reklamowy to forma reklamy najczęściej wykonana na płachcie materiału (np. siatka mesh). Praktycznie w każdej sytuacji mogą zostać wykonane w dowolnym formacie i druku np. druk wielkoformatowy. Wydrukowaną grafikę umieszcza się na płotach, stelażach, ścianach budynków lub bilbordach. Znakomicie przydaje się do promocji na targach, konferencjach lub wewnątrz sklepu. Tworzywo jest sztywne i wytrzymałe na zmiany temperatur oraz zróżnicowane warunki atmosferyczne co pozwala utrzymać tą formę reklamy dłużej niż inne. Banery reklamowe są zgrzewane na krawędziach i oczkowane średnio co 50 cm. dopełniającym atutem jest szansa zalaminowania baneru, dla większej odporności. Jeśli masz odmienny zamiar na wykorzystanie swojego baneru, możemy dostarczyć w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania. Fakt, że można je umieścić w każdym miejscu, pozwala firmie wyśmienicie przybliżyć świadczone usługi lub przybliżyć produkty, dzięki czemu mogą one łatwiej i szybciej trafić do użytkowników. Firma powinna posiadać baner, by pokazać swoją ofertę. Szczególną uwagę przyciąga zawieszony obok drogi baner odblaskowy, który zwróci uwagę podróżujących kierowców. Taki baner jest odporny na warunki atmosferyczne, a współpracująca z nami agencja reklamowa stworzy projekty graficzne na najwyższym poziomie! Tworzymy banery reklamowe odporne na promieniowanie uv, czynniki zewnętrzne i lekkie uszkodzenia mechaniczne - odpowiednie dla potrzeb klienta. Wybierz dowolne miejsce w przestrzeni publicznej i powieś tam nasze bannery reklamowe!

  reklama banerowa Warszawa

  banery Warszawa

  Jak tworzyć banery reklamowe w Warszawie, które sprzedają?

  Jednym z lepszych środków przekazu informacji są banery, Warszawa to idealne miejsce, na tego typu reklamę. Banery, które tworzymy, powinny charakteryzować się prostotą. Banery reklamowe to bardzo dobra forma reklamy, również popularne są banery wyborcze. Dostosujemy nasze banery reklamowe do potrzeb klienta!Przekaz nie powinien być agresywny, drażniący lub nieprzyjemny dla odbiorców. Grafika oraz treści muszą tworzyć spójną całość i być estetyczne. Wykonując druk banerów, musimy utrzymać odpowiednie proporcje, marginesy oraz przestrzenie. Ważne jest ułożenie naszego loga bądź nazwy firmy, dzięki którym odbiorca będzie mógł wpaść na naszą propozycję. Jest to znak firmowy, który pozwoli w identyfikacji firmy. Kolorystyka stosowana na naszej stronie internetowej lub w innych formach reklamy powinna pozostać w tej samej formie, aby móc wykazać się na tle konkurencji i nie zawieruszyć się w tłumie przez panujący chaos. Dotyczy to zarówno kolorów, stosowanych czcionek, jak i kroju pisma. Odbiorca widząc baner koloru np. żółtego, otwierając strony internetowe w przeglądarce mieniące się w kolorach czerni może pomyśleć, że niestety wszedł nie tam, gdzie zamierzał i podejmie nowe poszukiwania lub zaniecha swoją myśl. Przeciwnie, gdy nasza strona będzie wykonana w tej samej kolorystyce. Korzystnie jeśli będzie mieć w składzie te same hasła sprzedażowe wydrukowane na banerach. Dodatkowo stosując ciekawe zestawienie kolorów, możemy zintensyfikować nasz przekaz. Projektując baner warto pomyśleć o haśle lub różnego rodzaju elementach, które wezwą naszego adresata do działania i będą dobrze widoczne w przestrzeni publicznej. Musimy jasno dać do zrozumienia co jest naszym celem. Po wykonaniu powyższych punktów można powiadomić, że najważniejszym punktem będzie zlokalizowanie właściwego miejsca na zawieszenie naszego baneru. Bardzo duże znaczenie ma lokalizacja baneru, aby reklama, którą prezentuje przynosiła najlepsze korzyści.

  Prosty projekt, minimalizm i estetyka

  Spójność graficzna/wizualna - logo, typografia, kolor

  Jasne wezwanie do działania - Call to Action (CTA)

  Odpowiednie miejsce

  tanie banery Warszawa

  Jak powiesić banery reklamowe?

  W przypadku montażu banerów na płotach, czy stelażach powinny wystarczyć zwykłe trytytki lub kawałek drutu, który możemy przełożyć przez oczko i następnie zawinąć o nasz element. Przy większych formatach lub montażu na ścianach budynków wymagane jest przygotowanie powierzchni (kołki, kotwy), przez które prowadzone są dalsze mocowania do banerów reklamowych. Dajemy możliwość wysyłki zamówienia kurierem, dzięki temu można zamówić nawet bardzo duże formaty.

  Druk banerów to nie wszystko!

  Oprócz druku banerów jako firma oferujemy także druk na innych tworzywach wykorzystywanych w reklamie. W naszych propozycjach natrafią Państwo na możliwość zadrukowania folii monomerycznej, polimerycznej oraz OWV (One Way Vision), jak i również druk wielkoformatowy, odzież reklamowa, gadżety reklamowe, ulotki, wizytówki, teczki ofertowe oraz papier firmowy. Agencja reklamowa jest odpowiedzialna za projekty graficzne banerów.

  Warszawa Banery reklamowe

  Drukarnia Czechowice

  Kontakt

  Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice [email protected]

  Ostatnia aktualizacja


  Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl