Banery reklamowe Wrocław

drukarnia banerów Wrocław

Realizacja: 1-2 dni Dostawa: 2-3 dni

Ceny dostawy od 24 zł*
Projekt 50-100 zł

*w zależności od wybranych wymiarów baneru, ceny mogą się różnić, np.

 • wysokość do 149 cm, ceny dostawy od 24 – 50 zł
 • wysokość 150+ cm, ceny dostawy od 50+ zł

Poszukujesz drukarni w Wrocławiu, w której kompleksowo zamówisz druk swoich pomysłów?

Pochodzimy ze Śląska, jednak dla nas to nie trudność, aby dowieźć do Ciebie wydrukowane banery reklamowe. Wrocław to miasto, które leży w naszym rejonie realizacji. Obsługujemy klientów z całej Polski.

Firma reklamowa, z którą współpracujemy zapewnia projekty graficzne. Od opracowania projektów, druk banerów i dostawę. Terminy realizacji projektu to 1-2 dni robocze.

Cennik wydruku banerów reklamowych w Wrocławiu

DRUK SOLWENTOWY (baner wytrzyma 2, 3 lata)

 • Baner frontlit laminowany 510/520 gr 30 zł netto /m2
 • Baner powlekany 610 gr laminowany 40 zł netto /m2
 • Baner odblaskowy 550 gr 70 zł netto /m2
 • Siatka Mesh (max 160cm – nie łączymy) 45 zł netto /m2

DRUK UV (baner wytrzyma 6,7 lat)

 • Baner powlekany 610 gr – 50 zł netto /m2

*Powyższy cennik banerów dotyczy ich wydruku, projekty graficzne oraz dostawa do Wrocławia jest dodatkowo płatna.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Zapraszamy do współpracy

  DRUKARNIA Czechodruk

   E-mail: [email protected] Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-DziedziceBanery reklamowe Wrocław

  druk banerów reklamowych Wrocław

  Czym się różnią tanie banery od droższych?

  Tani baner reklamowy od droższych oprócz ceny różni się materiałem i jakością druku. Zwykle tanie banery reklamowe drukowane są na najtańszych dostępnych materiałach, które niestety nie dają gwarancji wytrzymałości na promienie UV w okresie dłuższym niż kilka miesięcy.

  Tańsze opcje banerów reklamowych można wybrać głównie w przypadku krótko terminowych działań marketingowych, np. banery wyborcze i sprzedaż nieruchomości. W naszej ofercie znajdują się tylko banery o najlepszej jakości oraz zwiększonej wytrzymałości na promienie słoneczne i warunki atmosferyczne.

  banery Wrocław

  Co to jest baner reklamowy?

  Baner reklamowy to forma reklamy najczęściej realizowana na płachcie tworzywa (np. siatka mesh). Tak naprawdę w każdej sytuacji mogą zostać zrobione w dowolnym formacie i druku np. druk wielkoformatowy. Wydrukowana grafika zostaje umieszczona na płotach, stelażach, ścianach budynków lub bilbordach. Znakomicie nadaje się do promocji na targach, konferencjach lub wewnątrz sklepu. Materiał jest sztywny i wytrzymały na zmiany temperatur oraz zróżnicowane warunki atmosferyczne co pozwala zachować tą formę reklamy dłużej niż inne. Banery rekalmowe są zgrzewane na krawędziach i oczkowane średnio co 50 cm. Dodatkowym walorem jest szansa zalaminowania baneru, dla większej odporności. Jeśli jednak masz inny zamiar na wykorzystanie swojego banera możemy przekazać w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania. Fakt, że można je umieścić prawie w każdym miejscu daje firmie doskonale zademonstrować świadczone usługi lub zademonstrować produkty, dzięki czemu mogą one łatwiej i szybciej trafić do odbiorców. Szczególną uwagę przyciąga zawieszony obok drogi baner odblaskowy, który zwróci uwagę podróżujących kierowców. Taki baner jest odporny na warunki atmosferyczne, a współpracująca z nami agencja reklamowa stworzy projekty graficzne na najwyższym poziomie!

  reklama banerowa Wrocław

  banery Wrocław

  Jak tworzyć banery reklamowe w Wrocławiu, które sprzedają?

  Jednym z lepszych środków przekazu informacji są banery, Wrocław to bardzo dobre miejsce, na tego typu reklamę. Banery, które tworzymy powinny cechować się prostotą. Przekaz nie powinien być agresywny, drażniący lub nieprzyjemny dla odbiorców. Grafika oraz treści muszą tworzyć spójną całość i być estetyczne. Musimy utrzymać odpowiednie proporcje, marginesy oraz przestrzenie. Ważne jest usytuowanie naszego loga, bądź nazwy firmy, dzięki którym adresat będzie mógł trafić na naszą ofertę. Jest to znak firmowy, który da możliwość identyfikacji firmy. Kolorystyka barw stosowana na naszej stronie internetowej lub w innych stylach reklamy powinna pozostać w tej samej formie, aby móc zabłysnąć na tle konkurencji i nie zginąć w tłumie przez panujący chaos. Odnosi się to zarówno do kolorów, stosowanych czcionek, jak i kroju pisma. Odbiorca dostrzegając baner koloru np. czerwonego strony internetowe w przeglądarce mieniące się w kolorach zieleni może uznać, że niestety trafił nie tam gdzie chciał i podejmie nowe poszukiwania lub zaniecha swoją myśl. Odmiennie, gdy nasza strona będzie skomponowana w tej samej kolorystyce. Korzystnie jeśli będzie zawierać te same hasła reklamowe rozmieszczone na banerach. Dodatkowo korzystając ciekawym zestawieniem kolorów możemy nasilić nasz przekaz. Robiąc baner warto pomyśleć o haśle lub różnego rodzaju elementach, które wezwą naszego odbiorcę do działania. Musimy jasno dać do zrozumienia co jest naszym celem. Po zrealizowaniu powyższych punktów można powiedzieć, że najważniejszym wytycznym będzie zlokalizowanie właściwego miejsca na przywieszenie naszego baneru. Duże znaczenie ma lokalizacja baneru, aby reklama, którą prezentuje przynosiła największe korzyści.

  Prosty projekt, minimalizm i estetyka

  Spójność graficzna/wizualna – logo, typografia, kolor

  Jasne wezwanie do działania – Call to Action (CTA)

  Odpowiednie miejsce

  tanie banery Wrocław

  Jak powiesić banery reklamowe?

  W przypadku montażu banerów na płotach, czy stelażach wystarczą zwykłe trytytki lub kawałek drutu, który możemy przełożyć przez oczko i następnie owinąć nasz element. Przy większych formatach lub montażu na ścianach budynków wymagane jest zaaranżowanie powierzchni (kołki, kotwy), przez które prowadzone są dalsze mocowania do banerów reklamowych.

  Druk banerów to nie wszystko!

  Oprócz druku banerów jako firma możemy Państwu zaoferować również druk na innych materiałach stosowanych w reklamie. W naszych propozycjach znajdą Państwo możliwość zadrukowania folii monomerycznej, polimerycznej oraz OWV (One Way Vision), jak i również druk wielkoformatowy, odzież reklamowa, gadżety reklamowe, ulotki, wizytówki, teczki ofertowe oraz papier firmowy. Agencja reklamowa jest odpowiedzialna za projekty graficzne.

  Wrocław banery reklamowe

  Drukarnia Czechowice

  Kontakt

  Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice [email protected]

  Ostatnia aktualizacja


  Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl