Zakup dedykowanych kartonów do paczkomatu to rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Nie trzeba wymierzać kartonów samodzielnie i od razu wiadomo do jakiej skrytki zmieści się paczka, więc nie będziesz niepotrzebnie przepłacać za większy gabaryt. Sprawdź jakie pudełka będą pasować do paczkomatów i gdzie można je kupić w niskich cenach. 

Tanie kartony klapowe

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, zapewne potrzebujesz setek, jeśli nie tysięcy sztuk pudełek. Możesz zamówić je w niskiej cenie on-line. U tego producenta opakowań: https://kartony24.eu/pl/c/Kartony-InPost/124 cena za sztukę spada wprost proporcjonalnie do wielkości zamówienia. Im więcej pudełek zamówisz, tym mniej za nie zapłacisz. Co więcej, na stronie znajduje się dedykowana zakładka, na której znajdziemy wyłącznie opakowania dostosowane do paczkomatów. Można zastosować także podział na gabaryty A, B i C, co dodatkowo ułatwia znalezienie odpowiedniego pudełka. W ofercie są standardowe pudełka klapowe, ale również eleganckie kartony fasonowe. 

Karton InPost gabaryt B

Literą „B” oznaczone są średniej wielkości skrytki. Zmieszczą się w nich przesyłki o maksymalnych wymiarach  19 X 38 X 64 cm. Do tej skrytki dostosowane są np. kartony z automatycznym dnem. Wystarczy je ścisnąć z obydwu stron, żeby w ciągu sekundy były gotowe do pakowania rzeczy. Nie trzeba ich składać ani sklejać dna taśmą klejącą. W zasadzie same przybierają odpowiedni kształt. Kolejna propozycja to opakowania z paskiem klejowym. Taki wybór również eliminuje konieczność użycia taśmy pakowej. Wystarczy oderwać folię zabezpieczająca klej, a po chwili paczka będzie skutecznie zabezpieczona przed przypadkowym otwarciem. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą wybrać standardowe pudełka klapowe w kilkunastu różnych rozmiarach. Jeśli chcesz kupić pudełko dostosowane do określonej skrytki możesz znaleźć je np. wpisując w wyszukiwarkę frazę: „kartony gabaryt B”.

Karton InPost gabaryty

W paczkomatach InPost zamontowane są skrytki w trzech gabarytach. Najmniejszy ma wymiary 8 X 38 X 64 cm, a największy 41 X 38 X 64 cm. Maksymalna waga przesyłki wynosi 25 kg. Wyboru skrytki należy dokonać przy składaniu zamówienia na usługę kurierską na stronie lub w aplikacji InPost. Warto dodać, że można cały czas śledzić paczkę i nadać ją w dowolnym paczkomacie. Wysyłka jest więc bezproblemowa, a jeśli korzystasz z dedykowanych pudełek, pakowanie i zamówienie odpowiedniej skrytki też nie sprawiają najmniejszego problemu. 

Karton InPost z nadrukiem

Dla firm z sektora e-commerce przygotowano specjalną ofertę opakowań z nadrukami. Do wyboru jest kilka uniwersalnych grafik lub napisów. Takie pudełko nie tylko skutecznie zabezpiecza produkty, ale też prezentuje się elegancko, a przede wszystkim – profesjonalnie. Opakowanie z nadrukiem to wizytówka Twojej firmy i kolejny rynkowy wyróżnik. Warto pójść o krok dalej i zdecydować się na opcję personalizacji. Graficy przygotują unikalny projekt opakowania z logo Twojej marki lub z dowolnym napisem. Dzięki temu opakowanie będzie jeszcze bardziej oryginalne. Można dostosować również wymiary pudełka, aby dobrze zabezpieczyć produkty przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia wypełniaczy. 

Gdzie można kupić kartony InPost w dobrej cenie

Dedykowane pudełka przeznaczone do paczkomatów można kupić przez Internet. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazy: „kartony InPost”, „kartony gabaryt B” lub „pudełka do paczkomatów”. Warto korzystać z ofert wiarygodnych producentów, którzy zajmują się produkcją akcesoriów do pakowania od wielu lat i mają mnóstwo pozytywnych opinii od innych klientów. W ten sposób zyskasz gwarancję, że kartony produkowane są z najlepszej jakości surowców. Przy zakupie zwróć uwagę na warstwy. Standardowe modele pudełek skonstruowane są z trzech warstw i nadają się do wysyłki większości rzeczy, ale jeśli wysyłasz szczególnie masywne lub wręcz przeciwnie, szczególnie delikatne przedmioty, stosuj opakowania pięciowarstwowe. 

Na stronie producentów opakowań znajdziesz wiele kartonów dostosowanych do paczkomatów. Można znaleźć je na specjalnych podstronach oznaczonych literami gabarytów skrytek. Dzięki temu zakup odpowiedniego pudełka potrwa dosłownie chwilę. 

Drukarnia Czechowice

Kontakt

Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice [email protected]

Ostatnia aktualizacja


Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl