Banery reklamowe Dębica

drukarnia banerów Dębica

Realizacja: 1-2 dni Dostawa: 2-3 dni

Ceny dostawy od 24 zł*
Projekt 50-100 zł

*w zależności od wybranych wymiarów baneru, ceny mogą się różnić, np.

 • wysokość do 149 cm, ceny dostawy od 24 – 50 zł
 • wysokość 150+ cm, ceny dostawy od 50+ zł

Poszukujesz drukarni wielkoformatowej w Dębicy, w której całościowo zamówisz druk swoich pomysłów?

Wywodzimy się ze Śląska, jednak dla nas to nie kłopot, aby dotransportować do Ciebie wydrukowane banery reklamowe. Dębica to miasto, które znajduje w naszym rejonie realizacji. Obsługujemy klientów z całej Polski.

Firma reklamowa, z którą współpracujemy zapewnia projekty graficzne. Od zaaranżowania projektów, druk banerów i dostawę. Terminy realizacji projektu to 1-2 dni robocze.

Cennik wydruku banerów reklamowych w Dębicy

DRUK SOLWENTOWY (baner wytrzyma 2, 3 lata)

 • Baner frontlit laminowany 510/520 gr 30 zł netto /m2
 • Baner powlekany 610 gr laminowany 40 zł netto /m2
 • Baner odblaskowy 550 gr 70 zł netto /m2
 • Siatka Mesh (max 160cm – nie łączymy) 45 zł netto /m2

DRUK UV (baner wytrzyma 6,7 lat)

 • Baner powlekany 610 gr – 50 zł netto /m2

*Powyższy cennik banerów dotyczy ich wydruku, projekty graficzne oraz dostawa do Dębicy jest dodatkowo płatna.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Zapraszamy do współpracy

  DRUKARNIA Czechodruk

  E-mail: [email protected] Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-DziedziceBanery reklamowe Dębica

  druk banerów reklamowych Dębica

  Czym się różnią tanie banery od droższych?

  Tani baner od droższych opcji cenowych różni się materiałem i jakością wydruku. Zwykle tanie banery reklamowe drukowane są na najtańszych dostępnych materiałach, które nie dają gwarancji wytrzymałości na promienie UV w okresie dłuższym niż kilka miesięcy.

  Tańsze wersje powinniśmy wybierać głównie w przypadku krótkich działań reklamowych, np. kampanie wyborcze i sprzedaż nieruchomości. W naszej ofercie znajdują się tylko banery o najlepszej jakości oraz zwiększonej wytrzymałości na promienie słoneczne i warunki atmosferyczne.

  banery Dębica

  Co to jest baner reklamowy?

  Baner reklamowy to forma reklamy najczęściej wykonana na płachcie tworzywa (np. siatka mesh). Praktycznie w każdej sytuacji można je wykonać w jakimkolwiek wymiarze i druku np. druk wielkoformatowy. Wydrukowana grafika zostaje zawieszona na płotach, stelażach, ścianach budynków lub bilbordach. Znakomicie przydaje się do promocji na targach, konferencjach lub wewnątrz sklepu. Tworzywo jest sztywne i odporne na zmiany temperatur oraz zróżnicowane warunki atmosferyczne co pozwala utrzymać tą formę reklamy dłużej niż inne. Banery rekalmowe są zgrzewane na krawędziach i oczkowane średnio co 50 cm. Dodatkową zaletą jest perspektywa zalaminowania baneru, dla większej odporności. Jeśli jednak masz inną ideę na wykorzystanie swojego banera możemy dostarczyć w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania. Fakt, że można je umieścić prawie w każdym miejscu daje firmie wyśmienicie przedstawić świadczone usługi lub pokazać produkty, dzięki czemu mogą one łatwiej i szybciej trafić do użytkowników. Szczególną uwagę przyciąga zawieszony obok drogi baner odblaskowy, który zwróci uwagę podróżujących kierowców. Taki baner jest odporny na warunki atmosferyczne, a współpracująca z nami agencja reklamowa stworzy projekty graficzne na najwyższym poziomie!

  reklama banerowa Dębica

  banery Dębica

  Jak tworzyć banery reklamowe w Dębicy, które sprzedają?

  Jednym z lepszych środków przekazu informacji są banery, Dębica to bardzo dobre miejsce, na tego typu reklamę. Banery, które produkujemy powinny charakteryzować się prostotą. Przekaz nie powinien być agresywny, drażniący lub nieprzyjemny dla odbiorców. Grafika oraz treści muszą tworzyć spójną całość i być estetyczne. Musimy zachować odpowiednie proporcje, marginesy oraz przestrzenie. Ważne jest usytuowanie naszego loga, bądź nazwy firmy, dzięki którym odbiorca będzie mógł trafić na naszą propozycję. Jest to znak firmowy, który pozwoli w identyfikacji firmy. Kolorystyka barw stosowana na naszej stronie internetowej lub w innych wzorach reklamy powinna pozostać w tym samym stylu, aby móc zabłysnąć na tle konkurencji i nie zgubić się w tłumie przez panujący chaos. Odnosi się to zarówno do kolorów, stosowanych czcionek, jak i kroju pisma. Klient widząc baner koloru np. pomarańczowego strony internetowe w przeglądarce mieniące się w odcieniach turkusu może uznać, że niestety wszedł nie tam gdzie zamierzał i rozpocznie nowe poszukiwania lub porzuci swoją myśl. Odwrotnie, gdy nasza strona internetowa będzie skomponowana w tej samej kolorystyce. Dobrze jeśli będzie mieć w składzie te same hasła reklamowe rozmieszczone na banerach. Dodatkowo korzystając ciekawym zestawieniem kolorów możemy nasilić nasz przekaz. Wykonując baner warto pomyśleć o haśle lub różnego rodzaju elementach, które wezwą naszego odbiorcę do działania. Musimy jasno pokazać co jest naszym celem. Po wykonaniu powyższych wytycznych można powiedzieć, że najważniejszym wytycznym będzie znalezienie właściwego miejsca na przywieszenie naszego baneru. Bardzo duże znaczenie ma lokalizacja baneru, aby reklama, którą prezentuje przynosiła największe korzyści.

  Prosty projekt, minimalizm i estetyka

  Spójność graficzna/wizualna – logo, typografia, kolor

  Jasne wezwanie do działania – Call to Action (CTA)

  Odpowiednie miejsce

  tanie banery Dębica

  Jak powiesić banery reklamowe?

  W przypadku wieszania banerów na płotach, czy stelażach wystarczą zwykłe trytytki lub kawałek drutu, który możemy przełożyć przez oczko i następnie owinąć nasz element. Przy większych rozmiarach lub mocowaniu na ścianach budynków wymagane jest przygotowanie powierzchni (kołki, kotwy), przez które kierowane są dalsze mocowania do banerów reklamowych.

  Druk banerów to nie wszystko!

  Oprócz druku banerów jako firma oferujemy także druk na innych tworzywach wykorzystywanych w reklamie. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zadrukowania folii monomerycznej, polimerycznej oraz OWV (One Way Vision), jak i również druk wielkoformatowy, odzież reklamowa, gadżety reklamowe, ulotki, wizytówki, teczki ofertowe oraz papier firmowy. Agencja reklamowa jest odpowiedzialna za projekty graficzne.

  Dębica banery reklamowe

  Drukarnia Czechowice

  Kontakt

  Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice [email protected]

  Ostatnia aktualizacja


  Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl