Drukarnia Wrocław

drukarnia Wrocław

Drukarnia Czechodruk.pl realizuje projekty w Wrocławiu!

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze zleceń druków materiałów reklamowych. Od projektu po dostawę.

Nasi Klienci najczęściej zamawiają:

To tylko mały wycinek całej oferty naszej drukarni, jeżeli chcesz coś wyjątkowego, skontaktuj się z nami!Zależy Ci na ciekawym projekcie? Nasze wysokiej jakości materiały będą służyły Ci wiele lat, dlatego tak wielką wagę przykładamy, aby nasze projekty graficzne spełniały Twoje wymagania.

Nasza drukarnia cyfrowa pozostaje do Twojej dyspozycji: [email protected]

Co nas wyróżnia?

 • dbamy o najwyższą jakość zaczynając od sprawdzenia dostarczanych projektów, aż po dostawę zamówienia,
 • zajmujemy się projektowaniem materiałów do druku,
 • kontaktujesz się zawsze z osobą odpowiedzialną za realizację,
 • przy zamówieniach o najwyższym priorytecie jesteśmy w stanie zadysponować do Ciebie dedykowany samochód zaraz po zejściu materiałów z produkcji.

Czego nie drukujemy w Wrocławiu?

Specjalizujemy się w druku materiałów reklamowych oraz drukiem wielkoformatowym i to jest filarem pracy naszej drukarni. Realizujemy również druk cyfrowy, natomiast nie jesteśmy punktem ksero, nie zajmujemy się kopiowaniem, kserowaniem, wydrukiem fotografii, skanowaniem, bindowaniem ani laminowaniem. Jeżeli potrzebujesz akurat tego typu usługi skorzystaj z osiedlowych, małych drukarni w Wrocławiu. Obecnie w naszej ofercie nie mamy również nadruku na własnych koszulkach.

Nie mam projektu, jaka jest cena?

Koszt przygotowania projektu zależy od materiału i skali w jakiej ma on zostać wykonany, zaczyna się od 50 zł netto dla prostych banerów sprzedażowych. W przypadku bardziej czasochłonnych realizacji cena jest adekwatnie wyższa, projekt wizytówek: od 100 zł netto, projekt banerów reklamowych: od 100 zł netto, projekt kalendarzy trójdzielnych: od 350 zł netto. Reklama przyciąga jak magnes – każdy właściciel firmy, musi znać swoją branżę i wciąż pozyskiwać nowych Klientów. Nasze projekty graficzne sprawią, że Twoja firma stanie się rozpoznawalna na rynku.

Skorzystaj z szybkiego formularza kontaktowego:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Agencja Marketingowa M16.pl Mateusz Kasperek ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Zapraszamy do współpracy

  DRUKARNIA Czechodruk

  Tel.:  (32) 450 74 16 E-mail: [email protected] Adres: ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-DziedziceDrukarnia Wrocław

  drukarnia Wrocław

  Dostawa do Wrocławia i projekt

  Jesteśmy z Czechowic-Dziedzic, ale dostarczamy i realizujemy druk materiałów reklamowych na terenie całej Polski, również w Wrocławiu. Nasza oferta nie jest najtańsza, ale gwarantuje profesjonalne podejście i wsparcie od początku realizacji do momentu samej dostawy i instalacji (w przypadku materiałów wielkoformatowych) lub dystrybucji (w przypadku materiałów reklamowych). Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość wykonania, profesjonalny i sprawny kontakt, partnerskie relacje i dodatkowe wsparcie / pomysły, a nie zwykłe nastawienie się na sprzedaż jak w allegro, to należysz do grona Klientów, którzy będą zadowoleni naszymi usługami. 🙂

  Niczym się nie przejmuj, my zadbamy, by wszystko było jak należy.

  druk materiałów Wrocław

  Wrocław drukarnia

  Drukarnia Czechowice

  Kontakt

  Czechodruk ul. Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice [email protected]

  Ostatnia aktualizacja


  Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl